Pişti Online 1.6.0 APK (MOD, Unlimited money)

advertisement

Piti Online .APK MOD Unlimited money

Pişti Online Download .APK MOD for Android

Download latest versions of Pişti Online .APK Mod file on Android
Playstore id = net.gamyun.android.pisti

Pişti Online Information

Version
Developed by Tencent Games, Inc
Size 92MB
uploaded by https://androidby.com/
Updated
Required APP
Totall Download 10,000+

What Is New

android modded
cracked on dextop
Pro Features

DOWNLOAD

Votes:

Pişti Online .APK (MOD, Unlimited money) 2000 yılından itibaren milyonların oynadığı Gamyun Pişti şimdi telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ. Artık her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi pişti deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar ister bilgisayardan ister cepten oyna tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da fotoğrafın görünmez.

En keyifli ve hızlı oynanan, iskambil oyunu Pişti, 7’den 70’e, herkesin sevdiği bir kart ve kağıt oyunudur. Şansa ve iyi bir hafızaya sahip olmayı gerektiren bu oyunda, en önemli nokta, oyun bitiş puanına önce ulaşmaktır. Bunun için de yapman gereken; As’ları, Karo 10’lu, Sinek 2’li ve Valelerden oluşan değerli kağıtları olabildiğince toplamak, pişti yapmak ve kağıt çokluğuna sahip olmaktır. Unutma, en değerli kağıtlar; As, Karo 10, Sinek 2 ve Vale.

Oyunumuz, tamamen online’dır ve gerçek kişilerle oynanır. İstersen iki kişilik, istersen eşli 4 kişilik oynayabilirsin. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin. En basit kurallara sahip olan bu iskambil oyununu, ister eşli, ister blöflü, ister tekli oynayabilirsin. Halk arasında Pişpirik olarak adlandırılan Pişti kağıt oyunu, çocukluktan beri oynamaktan zevk aldığımız, en güzel kart oyunlarından biri.

PİŞTİ NASIL OYNANIR
Oyun yere konan 3 kapalı, 1 açık kağıt ve rakiplere 4’er kağıt dağıtılmasıyla başlar. Sırayla yer atılan kağıtlarda, önce atılan kağıdın aynısı atılarak yerdeki tüm kağıtlar alınmalıdır. Vale(J) her zaman atılabilir ve yerdeki kağıtları alır. AS 1 Puan, Vale 1 puan, Karo 10’lu 3 puan, Sinek 2’li 2 puan, Pişti yapmak 10 Puan ve Vale ile pişti yapmak 20 Puan’dır. 52 iskambil kartının bitmesi sonrasında, 26 karttan fazla iskambil kağıdı toplayan oyuncu, ayrıca 3 Puan daha alır.

Gamyun Pişti oyunu bitiş puanları, oyuncuların seçimine bırakılmıştır, 51, 101, 151 ve 201 olarak seçilebilir.

Oyunlarımızı tekli, eşli, blöflü gibi seçeneklerle oynayabilirken, istersen sadece arkadaşınla da oynayabilirsin. Oyun oynarken, sohbet etmek ise Gamyun’daki en keyifli anlardan biridir.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.
Gamyun Pişti, which has been played by millions since 2000, is now FREE on his phone. Now you can play games and chat with your friends anywhere.

FREE SCORE GAMES
You can play as many points as you wish, at no cost.

EXCITING HISTORICAL GAMES
If the excitement in the rated games is not enough for you, we have pistachio games. Moreover, bonus peanuts that you can play dozens of games every day are gifts.

BEST GAME EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, at the dose it should be, neither more nor less. Our goal is to have fun, to have the best cooked experience in our application.

CHAT AND FRIENDSHIP
You can meet new people, chat, make friends. You can play paired games with your friends. Hall, table and private chats are within reach. You can customize your membership with premium services and be different.

GAME WORLD
The features you get or peanuts are valid in all our games whether on the computer or on the mobile. You don’t get peculiarities and peanuts for each game separately.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with facebook, your name or photo will not be visible.

The most enjoyable and fastest-playing card game Pisti is a card and card game everyone loves from 7 to 70. In this game, which requires luck and good memory, the most important point is to reach the game end point first. For this you need to do; To collect precious papers consisting of Aces, Karo 10s, Sinek 2s and Vales as much as possible, to make them cooked and to have a lot of paper. Remember, the most valuable papers are; Ace, Tile 10, Fly 2 and Jacks.

Our game is completely online and played with real people. You can play for two, if you want, or for 4 with a partner. You can chat and make new friends while playing games. You can play this simple game, which has the simplest rules, whether with pairs, bluffs or singles. Called Pispirik among the people, the Pisti card game is one of the most beautiful card games that we have enjoyed playing since childhood.

HOW TO PLAY PITTI
The game starts with the distribution of 3 closed, 1 open cards, and 4 cards to the opponents. For the papers that are placed in order, all the paper on the floor should be removed by removing the same paper as the first. The valet (J) can always be thrown and picks up the papers on the floor. AS 1 Point, Vale 1 point, Tile 10 points 3, Fly 2 points 2 points, 10 points to cook and 20 points to cook with Jack. After 52 playing cards are over, the player who collects more than 26 playing cards also gets 3 Points.

Gamyun Pisti game ending points are left to the players’ choice, they can be selected as 51, 101, 151 and 201.

While you can play our games with options such as singles, pairs and bluffs, you can only play with your friend if you want. Playing and chatting is one of the most enjoyable moments in Gamyun.

If you like our app, you will be happy if you take a minute to write a positive comment. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to destek@gamyun.net.
Bu sürümde kullanıcı listeleri ve davet ekranında rumuza göre arama ekledik, bir çok değişiklik ve iyileştirme yaptık. Karşılaştığımız bazı hataları da giderdik. İyi oyunlar diliyoruz…

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *